- 2020. február 11., kedd
- 17:00 óra
- KFMKK - 113-as terem
Diabétesz Klub
Téma: A diabéteszes láb, lábápolás.
Előadó: Lokár Anita szakápoló, oktató
A klub fővédnöke: dr. Harnos Margit főorvos