- 2020. szeptember 3., csütörtök
- 11:00 óra
- KFMKK - Színházterem
- ingyenes
A 70. Központi Bányásznapi ünnepség rendezői közül az Innovációs és Technológiai Minisztérium és a Magyar Bányászati Szövetség úgy döntött, hogy a pandémiás helyzet romlása miatt, a veszélyhelyzeti készültségre tekintettel a tervezett központi ünnepséget nem tartjuk meg. Ezt a döntést a BDSZ is elfogadja.