Ifjúsági Filharmónia - Amerikából jöttünk...
Fellép a Budapest Ragtime Band
  • 2016. április 18., hétfő
  • 17:00 óra
  • OKSZÍK - Színházterem
  • Belépő: 500 Ft
Telefon: 34/300-336
Email: szinter@oroszlany.hu