Kategória: színház
2021. February 28., Sunday 19:00
2021. February 21., Sunday 19:00
2021. February 14., Sunday 19:00
2021. January 24., Sunday 19:00
2020. December 27., Sunday 19:00
2020. December 27., Sunday 16:00
2020. December 20., Sunday 19:00
2020. December 13., Sunday 19:00
2020. December 06., Sunday 19:00
2020. November 22., Sunday 19:00
2020. October 11., Sunday 19:00
2020. October 10., Saturday 17:00
2020. September 26., Saturday 19:00
Demjén Musical
2020. March 22., Sunday 19:00
Bábszínház
2020. March 07., Saturday 11:00
Csiribiri Gyermekszínház
2020. March 05., Thursday 09:00
Tavaszi színházbérlet
2020. February 16., Sunday 19:00
zenés, táncos meseelőadás
2020. February 08., Saturday 16:00
Kovács András Péter önálló estje - Apróbetűs részek
2020. January 09., Thursday 19:00
Őszi Színház
2019. December 20., Friday 19:00
Csiribiri Gyermekszínház
2019. December 12., Thursday 09:00
Őszi színház
2019. November 30., Saturday 19:00
Őszi színház
2019. October 27., Sunday 19:00
- avagy a régi világ hangszereinek meséi
2019. October 10., Thursday 09:00
Pályatévesztési tanácsadó
2019. September 27., Friday 18:00
Őszi színház
2019. September 22., Sunday 19:00
Honfoglalás - a Sziget Színház előadásában
2019. August 20., Tuesday 15:00
Tavaszi színház
2019. April 14., Sunday 19:00
Tavaszi színház
2019. March 31., Sunday 19:00
Tavaszi színház
2019. February 17., Sunday 19:00
Találatok száma: 116 db