Kategória: kiállítás
Képzés, kiállítás és sok-sok zene
2017. May 06., Saturday 10:00
Kiállításmegnyitó és Tavasz köszöntő táncgála
2017. April 30., Sunday 16:30
Koszorúzás, kiállításmegnyitó és koncert
2017. March 15., Wednesday 16:30
2017. February 17., Friday 17:00
Grecsó Zoltán: Egy faun alkonya - a Magyar Kultúra Napján
2017. January 22., Sunday 17:30
Műélmény Kávézó és kiállítás a Magyar Kultúra Napján
2017. January 22., Sunday 17:00
2016. December 07., Wednesday 17:00
2016. December 06., Tuesday 17:00
2016. December 01., Thursday 20:00
Megnyitja Zámbó Kornél festőművész
2016. November 11., Friday 17:00
2016. October 23., Sunday 18:00
Kiállítás a könyvtári állomány eddig nem látott könyvritkaságaiból
2016. October 03., Monday 17:00
Kónya Lajos Aranykoszorús Hegedűkészítő Mesterről és Tatabánya Város Szimfónikus Zenekaráról
2016. October 01., Saturday 15:30
Megnyitó rendezvény
2016. September 16., Friday 17:00
2016. June 25., Saturday 17:00
A Hamvas Béla Gimnázium grafikus képzésén résztvevő diákok alkotásaiból
2016. May 13., Friday 16:00
2016. April 30., Saturday 17:00
2016. April 30., Saturday 15:00
Kiállítás megnyitó és ÜNNEPI MŰSOR az 1848-as Forradalom és Szabadságharc emlékére
2016. March 15., Tuesday 18:00
Petrőcz Lászlóné Hanzlik Mária a "Lélek dallama" című verseskötetének bemutatója
2016. February 05., Friday 17:30
2016. February 05., Friday 17:00
Interaktív bábkiállítás
2016. February 01., Monday 15:00
Tűzzel festett képek - Megnyitó a Magyar Kultúra Napján
2016. January 22., Friday 17:00
2015. December 07., Monday 17:00
2015. December 01., Tuesday 17:00
Találatok száma: 55 db