Helyszín: OKSZÍK
2019. October 07., Monday 16:00
2019. October 06., Sunday 16:00
2019. October 05., Saturday 20:00
2019. October 05., Saturday 08:30
Vendégünk: Beck Andrea írónő
2019. October 04., Friday 14:00
Idősek Világnapja
2019. October 01., Tuesday 16:00
„Így írnak Ők…”
2019. September 30., Monday 17:00
2019. September 29., Sunday 16:00
Pályatévesztési tanácsadó
2019. September 27., Friday 18:00
Őszi színház
2019. September 22., Sunday 19:00
2019. September 17., Tuesday 17:00
69. Bányásznapi program Oroszlányban
2019. September 01., Sunday 10:30
69. Bányásznapi program Oroszlányban
2019. August 31., Saturday 20:00
69. Bányásznapi program Oroszlányban
2019. August 31., Saturday 13:00
69. Bányásznapi program Oroszlányban
2019. August 30., Friday 19:30
69. Bányásznapi program Oroszlányban
2019. August 30., Friday 18:30
69. Bányásznapi programsorozat
2019. August 29., Thursday 14:00
Honfoglalás - a Sziget Színház előadásában
2019. August 20., Tuesday 15:00
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 19., Monday 20:30
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 19., Monday 18:30
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 19., Monday 17:00
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 18., Sunday 20:00
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 18., Sunday 18:30
II. Oroszlányi Nemzetközi Borfesztivál
2019. August 18., Sunday 17:00
2019. August 15., Thursday 13:00
2019. August 07., Wednesday 13:00
2019. August 06., Tuesday 14:00
2019. August 01., Thursday 13:00
2019. July 31., Wednesday 13:00
2019. July 30., Tuesday 14:00
Találatok száma: 818 db