Kategória: ifjúsági program
2019. July 09., Tuesday 14:00
2019. July 03., Wednesday 13:00
2019. June 08., Saturday 10:00
2019. June 04., Tuesday 13:00
2019. May 24., Friday 14:30
2019. May 14., Tuesday 13:00
2019. May 10., Friday 16:30
2019. May 07., Tuesday 13:00
2019. April 30., Tuesday 13:00
2019. April 26., Friday 14:30
2019. April 12., Friday 18:00
2019. April 12., Friday 14:30
2019. April 11., Thursday 11:00
2019. March 29., Friday 15:30
Dumbledore serege
2019. March 01., Friday 15:30
2019. February 23., Saturday 10:00
Dumbledore serege
2019. January 18., Friday 14:30
2019. January 05., Saturday 10:00
2018. May 18., Friday 16:00
2018. May 05., Saturday 10:00
2018. April 14., Saturday 10:00
Nézd a tánc nemeit!
2018. March 21., Wednesday 17:00
Mesék az aranyhangszerek birodalmából
2018. February 07., Wednesday 17:00
2017. November 11., Saturday 09:00
2017. June 17., Saturday 15:00
Játszóház és gyermekprogramok
2017. May 28., Sunday 14:00
2017. May 19., Friday 17:00
2017. May 01., Monday 15:00
XXI. Civileké a Ház rendezvénysorozat keretében
2017. April 20., Thursday 20:00
A Költészet Napja alkalmából
2017. April 11., Tuesday 14:00
Találatok száma: 102 db