Kategória: családi program
2019. May 25., Saturday 14:00
2019. May 01., Wednesday 06:30
2019. April 18., Thursday 15:00
2019. April 11., Thursday 11:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 21., Friday 17:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 14., Friday 18:30
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 14., Friday 18:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 09., Sunday 18:00
2018. December 07., Friday 16:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 02., Sunday 17:00
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. September 02., Sunday 09:00
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. September 01., Saturday 12:00
68. Oroszlányi Bányásznap
2018. September 01., Saturday 09:00
I. Oroszlányi Borfesztivál
2018. August 19., Sunday 16:30
Zenés Nyári Találkozások
2018. June 16., Saturday 19:30
2018. June 16., Saturday 15:00
2018. May 27., Sunday 14:00
Vidámpark sörmajálissal
2018. May 01., Tuesday 16:00
XXII. „Civileké a Ház” programsorozat
2018. March 31., Saturday 15:00
2018. February 02., Friday 15:00
Előszilveszter
2017. December 30., Saturday 23:55
Előszilveszter
2017. December 30., Saturday 21:30
Előszilveszter
2017. December 30., Saturday 18:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 17., Sunday 16:30
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 10., Sunday 18:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 09., Saturday 19:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 08., Friday 18:30
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 08., Friday 18:00
Meseadaptáció Vízi Péter és Vízi Pál című népmese nyomán
2017. September 14., Thursday 11:00
67. Bányásznapi program Oroszlányban
2017. September 03., Sunday 09:00
Találatok száma: 126 db