Kategória: zenés műsor
69. Bányásznapi programsorozat
2019. August 29., Thursday 14:00
2019. June 07., Friday 18:00
2019. April 11., Thursday 11:00
2019. February 16., Saturday 16:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 22., Saturday 19:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 21., Friday 19:30
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 14., Friday 20:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 14., Friday 19:00
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 14., Friday 18:30
IV. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2018. December 02., Sunday 17:00
Oroszlányi Majális
2018. May 01., Tuesday 19:00
2018. April 27., Friday 16:00
2018. April 09., Monday 19:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 15., Friday 21:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 10., Sunday 19:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 09., Saturday 21:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 08., Friday 18:00
III. Oroszlányi Adventi Vásár és Kulturális Programsorozat
2017. December 03., Sunday 20:00
I. Gyertyagyújtás
2017. December 03., Sunday 18:00
XXVII. Adventi Népdalköri Találkozó
2017. November 26., Sunday 14:00
Magyar és külföldi rock klasszikusok a téren!
2017. June 17., Saturday 19:00
2017. June 17., Saturday 15:00
2017. June 14., Wednesday 17:00
2017. June 03., Saturday 10:00
2017. June 02., Friday 17:00
2017. May 28., Sunday 17:00
2017. May 19., Friday 17:00
2017. May 07., Sunday 09:00
Képzés, kiállítás és sok-sok zene
2017. May 06., Saturday 10:00
A LÍRAI Színház előadásában - Civileké a Ház
2017. May 03., Wednesday 17:00
Találatok száma: 120 db