Kategória: egyéb
2020. June 29., Monday 09:00
2020. June 26., Friday 21:00
2020. April 04., Saturday 09:00
Monarchia Szimfonikus Zenekar
2020. March 30., Monday 17:00
2020. March 27., Friday 17:00
konferencia, képzés, kiállítás
2020. March 20., Friday 08:00
Hadházi László önálló estje
2020. March 06., Friday 20:00
Hadházi László önálló estje
2020. March 06., Friday 18:00
Történelmi kisjátékfilm vetítés
2020. March 05., Thursday 17:00
2020. March 02., Monday 16:00
2020. February 23., Sunday 09:30
2020. February 11., Tuesday 17:00
2020. February 10., Monday 17:30
4S Street zenekar koncert
2020. February 08., Saturday 19:00
zenés, táncos meseelőadás
2020. February 08., Saturday 16:00
2020. February 05., Wednesday 17:00
2020. February 03., Monday 16:00
2020. January 31., Friday 14:30
2020. January 28., Tuesday 17:00
2020. January 22., Wednesday 17:00
2020. January 17., Friday 14:30
2020. January 11., Saturday 19:00
2020. January 07., Tuesday 15:00
2020. January 06., Monday 16:00
Előszilveszter
2019. December 30., Monday 22:30
Előszilveszter
2019. December 30., Monday 21:00
Előszilveszter
2019. December 30., Monday 20:00
Előszilveszter
2019. December 30., Monday 19:00
Előszilveszter
2019. December 30., Monday 18:30
Előszilveszter
2019. December 30., Monday 18:00
Találatok száma: 168 db