Kategória: színház
Honfoglalás - a Sziget Színház előadásában
2019. August 20., Tuesday 15:00
Tavaszi színház
2019. April 14., Sunday 19:00
Tavaszi színház
2019. March 31., Sunday 19:00
Tavaszi színház
2019. February 17., Sunday 19:00
Tavaszi Színház
2019. January 27., Sunday 19:00
2018. December 21., Friday 19:00
Csiribiri Gyermekszínház
2018. December 13., Thursday 09:00
Őszi színház
2018. November 24., Saturday 19:00
Őszi színház
2018. October 14., Sunday 19:00
Őszi színház
2018. September 23., Sunday 19:00
Tavaszi színház
2018. April 22., Sunday 19:00
2018. April 13., Friday 18:00
Tavaszi színház
2018. March 10., Saturday 19:00
Tavaszi színház
2018. February 04., Sunday 19:00
Tavaszi színház
2018. January 13., Saturday 19:00
2018. January 02., Tuesday 09:00
2017. December 02., Saturday 19:00
2017. November 18., Saturday 19:00
2017. October 21., Saturday 19:00
2017. September 23., Saturday 19:00
Félig mese - félig musical a HEMO Musical Stúdió előadásában
2017. May 17., Wednesday 17:00
Zenés vígjáték a Gergely Theáter előadásában
2017. May 14., Sunday 19:00
2017. May 04., Thursday 19:00
A LÍRAI Színház előadásában - Civileké a Ház
2017. May 03., Wednesday 17:00
Interaktív koncertmese Tamás Éva Játéktára előadásában
2017. April 27., Thursday 10:00
Varga Izabella, R. Kárpáti Péter, Czető Zsanett és Kristóf Dániel szereplésével
2017. April 11., Tuesday 17:00
operett
2017. April 01., Saturday 19:00
Babszem Jankó Gyermekszínház zenés bábjátéka
2017. March 09., Thursday 10:00
Turay Ida Színház
2017. March 04., Saturday 19:00
a HEMO Musical Stúdió előadása
2017. February 25., Saturday 18:00
Találatok száma: 60 db