Kategória: civileké a ház
XXIII. Civileké a Ház programsorozat
2019. April 07., Sunday 17:00
XXIII. Civileké a Ház programsorozat
2019. April 06., Saturday 09:00
XXIII. Civileké a Ház programsorozat
2019. April 05., Friday 17:00
XXIII. Civileké a Ház programsorozat
2019. April 05., Friday 16:00
XXIII. Civileké a Ház programsorozat
2019. April 04., Thursday 14:00
XXIII. Civileké a Ház programsorozat
2019. April 03., Wednesday 15:00
XXIII. Civileké a Ház programsorozat
2019. April 02., Tuesday 14:00
XXIII. Civileké a Ház programsorozat
2019. April 01., Monday 15:00
XXIII. Civileké a Ház programsorozat
2019. March 31., Sunday 10:00
2019. March 30., Saturday 16:30
XXII. „Civileké a Ház” programsorozat
2018. April 07., Saturday 09:00
XXII. „Civileké a Ház” programsorozat
2018. April 06., Friday 13:00
XXII. „Civileké a Ház” programsorozat
2018. April 05., Thursday 14:00
XXII. „Civileké a Ház” programsorozat
2018. April 04., Wednesday 09:00
XXII. „Civileké a Ház” programsorozat
2018. April 03., Tuesday 09:30
XXII. „Civileké a Ház” programsorozat
2018. March 31., Saturday 15:00
Megnyitó
2018. March 30., Friday 16:30
2018. January 11., Thursday 17:00
2017. May 07., Sunday 09:00
2017. May 06., Saturday 09:00
A Nyugdíjas Értelmiségi Klub és az Örökifjak Nyugdíjas Klub szervezésében
2017. May 04., Thursday 15:00
A LÍRAI Színház előadásában - Civileké a Ház
2017. May 03., Wednesday 17:00
Civileké a Ház programsorozat
2017. May 03., Wednesday 10:00
Az OTSZE szervezésében
2017. May 02., Tuesday 17:00
Civileké a Ház programsorozat
2017. May 02., Tuesday 10:00
Kiállításmegnyitó és Tavasz köszöntő táncgála
2017. April 30., Sunday 16:30
Találatok száma: 26 db