Helyszín: KFMKK
2020. November 22., Sunday 19:00
2020. November 05., Thursday 19:00
2020. October 11., Sunday 19:00
2020. October 01., Thursday 17:00
Dombóvári István önálló estje
2020. September 28., Monday 19:00
2020. September 28., Monday 09:00
2020. September 26., Saturday 19:00
2020. September 25., Friday 19:00
2020. September 25., Friday 16:30
2020. September 18., Friday 16:30
2020. September 16., Wednesday 14:00
2020. September 14., Monday 16:00
2020. September 11., Friday 19:00
az Olvasás világnapja alkalmából Csáky Pál - Pozsonyi beszélgetések könyvbemutató
2020. September 10., Thursday 17:00
70. Bányásznapi Program Oroszlányban
2020. September 04., Friday 18:00
70. Bányásznapi Program Oroszlányban
2020. September 03., Thursday 16:00
70. Bányásznapi Program Oroszlányban
2020. September 03., Thursday 11:00
2020. August 21., Friday 19:00
KALANDRA FEL!
2020. August 14., Friday 08:00
2020. August 08., Saturday 21:00
2020. August 08., Saturday 19:00
2020. July 31., Friday 08:00
25 éves a Rákóczi Szövetség Oroszlányi Szervezete
2020. July 24., Friday 17:00
2020. July 18., Saturday 21:00
Pink Floyd Tribute - progresszív rock
2020. July 18., Saturday 19:00
2020. July 17., Friday 08:00
2020. July 11., Saturday 19:00
2020. June 29., Monday 09:00
2020. June 26., Friday 21:00
2020. June 26., Friday 08:00
Találatok száma: 93 db