Helyszín: KFMKK - Színházterem
2020. November 22., Sunday 19:00
2020. November 05., Thursday 19:00
2020. October 11., Sunday 19:00
2020. October 01., Thursday 17:00
Dombóvári István önálló estje
2020. September 28., Monday 19:00
2020. September 26., Saturday 19:00
70. Bányásznapi Program Oroszlányban
2020. September 03., Thursday 11:00
2020. March 31., Tuesday 19:00
Monarchia Szimfonikus Zenekar
2020. March 30., Monday 17:00
Demjén Musical
2020. March 22., Sunday 19:00
mesebalett premier
2020. March 21., Saturday 18:00
2020. March 15., Sunday 18:00
Bábszínház
2020. March 07., Saturday 11:00
Hadházi László önálló estje
2020. March 06., Friday 20:00
Hadházi László önálló estje
2020. March 06., Friday 18:00
Csiribiri Gyermekszínház
2020. March 05., Thursday 09:00
2020. February 29., Saturday 09:00
2020. February 23., Sunday 09:30
Ifjúsági Filharmónia Bérlet
2020. February 20., Thursday 17:00
Tavaszi színházbérlet
2020. February 16., Sunday 19:00
A 60 éves Bakfark Bálint AMI produkciója
2020. February 14., Friday 17:00
zenés, táncos meseelőadás
2020. February 08., Saturday 16:00
2020. January 21., Tuesday 19:00
Kovács András Péter önálló estje - Apróbetűs részek
2020. January 09., Thursday 19:00
Az Oroszlányi Koncert Fesztivál Fúvószenekar Évnyitó koncertje
2020. January 05., Sunday 17:00
Találatok száma: 25 db