Információs vonal: 34/300-336
Cikkek
Keresés
Vissza
Rómeó és Júlia, ahogyan még nem láttuk....

Shakespeare, Rómeó és Júlia szerelmi történetét sokféle feldolgozásban láthattuk már: filmen, táncban, musicalben... de, április 15-én az OKSZÍK színpadán váratlan meglepetések sorát élhette át a néző a darab során.

A különleges díszlet, jelmez, zene és világítás tette igazán XXI. századivá a lendületes, fiatalos előadást. A budaörsi Latinovits Színház ifjú színészei az első felvonásban fergeteges humorral, majd a másodikban megrendítő művészi játékukkal tették felejthetetlenné a színdarabot. Azok a fiatalok, akik eljöttek az Ifjúsági színházbérlet második előadására is, biztosan szívesen emlékeznek majd vissza irodalom órán a nem mindennapi Rómeó és Júliára.
A bérlet utolsó előadása május 13-án, pénteken 17 órától lesz, aho a Valahol Európában című musicalt láthatja a nagyérdemű.

2016. április 22., 12:43
Vissza

Címünk

2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 1.

Elérhetőségeink

  • KFMKK központi száma, információ: +36 (34) 300-336
  • Felnőtt könyvtár: +36 (20) 553-3094

Legnépszerűbb cikkek