Információs vonal: 34/300-336
Eseménynaptár
Keresés
Vissza
2020. év eseményei
zenés, táncos meseelőadás
2020. February 08., Saturday 16:00
2020. February 07., Friday 16:00
2020. January 31., Friday 16:30
2020. January 31., Friday 14:30
2020. January 28., Tuesday 17:00
2020. January 27., Monday 17:00
2020. January 24., Friday 16:30
2020. January 22., Wednesday 17:00
2020. January 21., Tuesday 19:00
2020. January 17., Friday 16:30
2020. January 17., Friday 14:30
2020. January 11., Saturday 19:00
2020. January 10., Friday 16:30
Kovács András Péter önálló estje - Apróbetűs részek
2020. January 09., Thursday 19:00
2020. January 07., Tuesday 15:00
2020. January 06., Monday 16:00
Az Oroszlányi Koncert Fesztivál Fúvószenekar Évnyitó koncertje
2020. January 05., Sunday 17:00
Találatok száma: 17 db
Vissza

Címünk

2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 1.

Elérhetőségeink

  • OKSZÍK központi száma, információ: +36 (34) 300-336
  • Felnőtt könyvtár: +36 (20) 553-3094

Legnépszerűbb cikkek