“A fénykép hatalma abban rejlik, hogy lehetővé teszi olyan pillanatok tüzetes vizsgálatát, melyeket az idő sodra egyébként rögtön elmosna.” A Fénnyel Festők Fotóklubja idei kiállítása szeptember 16-án nyitotta meg kapuit. 18 alkotó 70 alkotása várja az érdeklődőket szeptember 29-ig.
Juhász Attila tanítványai otthonosan mozognak a tájfotózásban, a tárgy és épületfotózásban is, de a mai fotóművészetben már helyet kap a különféle szerkesztő programok művészi használata is, ebben is jeleskednek a kiállítók. A vászonra nyomtatott képek gyönyörű vibráló, életteli színeikkel felejthetetlen élményt nyújtanak évről évre, idén is kár lenne kihagyni. Nem árt mihamarabb betervezni a programba, már csak alig több, mint egy hét van hátra! Különlegesen jó alkalom kínálkozik erre szeptember 23-án, a 17 órakor kezdődő Műélmény Kávézóban, ahol Nyakas Péter és Fülöp Szabolcs gitárkoncertje valamint egy jó kávé mellett a fotókban is gyönyörködhetünk.




