November 25-én kora délutántól adventi hangulatba került az OKSZÍK, hiszen a Bányász Népdalkörrel közös szervezésben megrendezésre került a XXVIII. Adventi Népdalköri Találkozó.
Aranyosi Éva, az Oroszlányi Bányász Népdalkör vezetője fogadta és köszöntötte a fellépőket és a jelenlévőket. Az idei évben 12 együttes vett részt a találkozón, akik között felvidéki csoport is szerepelt.
Krajcsó Bence, a Népművészet Ifjú Mestere nyitotta meg a találkozót. Ezt követően léptek színpadra a fellépők, akik főként adventi műsorral készültek.
Felléptek:
- Bányász Dalkör, Tatabánya
- Berek Dalkör, Tatabánya
- Búzavirág Népdalkör Berhida
- Őszi Napfény Népdalkör, Peremarton gyártelep
- Duna Népdalkör és Napraforgók Citerazenekar, Szőny
- Forrás Népdalkör és Hajnal Citeraegyüttes, Öskü
- Harangvirág Dalkör, Csákvár
- Hóvirág Népdalkör, Tárkány
- Imely Fagyöngy Népdalkör, Imely
- Nagylóki Népdalkör és Csobolyó Citerazenekar
- Oroszlányi Bányász Népdalkör, Oroszlány
- Szivárvány Népdalkör, Balatonkenese




