Ismét egy oroszlányi kötődésű művész állított ki városunkban.
Pózner Gábor neve ismerősen csenghet, ami nem csoda, hiszen már majdnem 20 éve tanít a Hamvas Béla Gimnáziumban. Az OKSZÍK-ban legutóbb 18 éve volt alkalma bemutatni alkotásait. Az is emeli a tárlat fontosságát, hogy viszonylag kevés szoborkiállítás megrendezésére van mód az intézményben.
A kiállított művek jól reprezentálták a művész tematikai és műfaji érdeklődésének sokirányúságát. Az alkotások között megtalálhatóak szobrok, kisplasztikák, tanagrák, terrakották, domborművek egyaránt. A megnyitón Lazók Zoltán Oroszlány város polgármestere köszöntötte a művészt.




