Szombat este 20 órakor megkezdődött a Zenés Nyári Találkozások programsorozat Oroszlányon az OKSZÍK szervezésében.
Elsőként a ManGoRise együttes szórakoztatta a kilátogatókat a szabadtéri színpadnál. A három tagú együttes igazi karibi hangulatot varázsolt a reggae-dancehall ritmusok és a popzene ötvözésével.
Az énekessel együtt táncolva bulizott a közönség a zenekar legnagyobb slágereire.




