Kedves Gyerekek, Szülök!
Amíg személyesen nem tudunk találkozni addig itt tudunk beszélgetni és ide fogok felrakni nektek feladatokat: Legyél Te is diákkönyvtáros nevű csoport a fészbukon
Remélem mindenkinek lesz egy kis ideje a tanulás mellett ellátogatni a csoportba.
Üdv: Enikő (néni)




