Ha Húsvét, akkor kvíz.
Idén kicsit csendesebb lesz ez az ünnepünk, de sebaj. Erőt gyűjtünk jövőre és újult erővel tartjuk majd meg
Van néhány érdekesség a tarsolyomban a Húsvétról is. Hajrá, essetek neki!
Megoldásokat a szinter@oroszlany.hu emailra kérjük.




