Afrika Nap - május 25.
1963-ban Addis Abbebában alakuló csúcsértekezletén az Afrikai Egységszervezet eldöntötte, hogy ezen a napon Afrikát ünneplik.
A szervezet célja az afrikai népek egységének és szolidaritásának elősegítése, a gazdasági, politikai és más területeken folytatott együttműködések fejlesztése.
A kvíz megfejtésével többet megtudhattok erről a kontinensről.
Megoldásokat a szinter@oroszlany.hu emailra kérjük.




