A Nemzetközi Tejszövetség 1957 óta minden év május utolsó keddjén rendezi meg a Nemzetközi Tejnapot.
Célja: a korszerű tej és tejtermékek és az egészséges életmód népszerűsítése.
Mai kvízünk megfejtésével még többet megtudhattok erről a magas kalcium és D-vitamin tartalmú italról.




