Az oroszlányi Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár felhívása.
Bizonyára mindenki várja az ünnepeket, és valószínűleg az ünnep kiemelt részeként, mindenki díszít - ki
kisebb, ki nagyobb, ki szerves, ki szervetlen - fenyőfát.
Aki így tesz karácsonykor, kérjük, készítsen 3 fényképet.
Mutassa meg, hogyan díszíti fel a fát és mi munkájának a végeredménye.
(fa befaragás - fa díszítés közben - a feldíszített karácsonyfa)
Kérjük a képeket töltse fel facebook oldalára és ossza meg velünk is
http://www.facebook.com/okszik
A 2020. december 28-ig legtöbb lájkot kapót
(csak a KFMKK-s oldal számít!) díjazzuk.
Amennyiben nincs facebook oldala, úgy a képeket küldje a
szinter@oroszlany.hu email címre.
Itt is díjazzuk a legjobb fényképeket!
Eredményhírdetés az előszilveszteri összeállításunkban!




