1870-ben ezen a napon kezdődött meg a brooklyni híd építése.
A Manhattant és Brooklynt összekötő építményt 1869-ben álmodta meg egy német származású mérnök, John Augustus Roebling, aki még fiatalon vándorolt ki az Egyesült Államokba. Roebling az 1833 méter hosszú híd megtervezése előtt már rengeteg tapasztalatot szerzett, ugyanis az ő tervei alapján épült többek között a Niagara-vízesés felett átívelő függőhíd és egy hasonló pittsburghi alkotás is. A híd tervezője sajnos nem élvezhette monumentális alkotásának gyümölcsét. 1869. június 28-án, miközben a híd építésének helyszínénél, a Fulton Kikötőnél iránytűvel mérési munkálatokat végzett, szerencsétlen balesetet szenvedett és pár nap múlva életét vesztette. Munkáját fia, Washington Roebling vette át. Ő tervezte és építette a két pneumatikus búvárharangot, melyeket a gránitból készült hídfő oszlopok lerakásához használtak az East River két oldalán. Washington Roebling 2 év múlva keszonbetegség következtében részlegesen lebénult. Ekkor felesége, Emily Warren Roebling lépett a helyére, és 11 éven keresztül közvetített főmérnök férje és az építkezésen dolgozó mérnökök között. Emily férje segítségével felsőfokú matematikát szilárdságtant tanult. Megismerkedett a hídépítés technikájával és a kábelgyártás technológiájával is. A hidat 1883. május 24-én adták át. Az ünnepségen több ezer ember és számos hajó volt jelen. Chester A. Arthur elnök és Emily Warren Roebling mentek át először a hídon.




