Két festménnyel bővült a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár képzőművészeti gyűjteménye, amelyre igazán büszkék lehetünk.
Az egyik kép Nagyapáti Istvánné részéről érkezett. Ő Závory Zoltán 1967-ben készült alkotását adományozta a művelődési központnak. Ennek a festménynek annál is inkább örülhet intézményünk, mert a március 22-én megnyíló Závory Zoltán emlékszobában méltó elhelyezést kaphat majd.
A másik felajánlás Papp Péter, Oroszlány város önkormányzati képviselő részéről érkezett. A képviselő úr, Zámbó Kornél festményét ajánlotta fel intézményünknek.
Köszönetünket fejezzük ki ezért.
Bogár Ildikó
közművelődési munkatárs




