Oroszlány, a 70 éves város évforduló alkalmából
három felajánlás is érkezett a KFMKK számára. Ennek kapcsán az intézmény képzőművészeti gyűjteménye kettő festménnyel bővült. Molnár Ágnes festőművész Pipacsok című képe és Bárdos József festőművész Őszi fák című alkotása kerül rövidesen bemutatásra az épületben. Emellett a Falu Hagyományőrző Egyesület bemutatásra felajánlott számunkra egy Viczena Istvánné festményt.
A felajánlásokat köszönjük!




