Sokunk örömére a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ
és Könyvtár területén szelektív hulladékgyűjtésére alkalmas tárolók lettek kihelyezve. Ezzel nemcsak az ott dolgozók, hanem a művelődési központba látogató vendégek is hozzájárulhatnak ahhoz, hogy jobban óvjuk, illetve jobban figyeljünk környezetünkre. Ezért intézményen belül, jól látható helyen kihelyeztünk műanyag és papír hulladék gyűjtésére alkalmas tárolókat.
Köszönjük, hogy velünk együtt Ön is óvja környezetünket!




