XXVI. Civileké a Ház programsorozat a "70 éves város"
jegyében került megrendezésre a nyitónapon az "50 éves a KFMKK" - kiállítás megnyitójára.
A kiállítást megnyitotta: Fátrai Erzsébet Márta a Nyugdíjas Értelmiségi Klub vezetője.
Közreműködtek: KaDarka Társulat - megzenésített versek a Magyar Költészet Napja kapcsán.
Az alábbi linkre kattintva megtekinthetik a megnyitóról készült felvételt.




