A Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár adott
otthont az V. alkalommal megrendezett Szíjj Irma Kórustalálkozónak. A színvonalas és kellemes hangulatú kórustalálkozón fellépett többek között a Táti Férfikórus, akik egyedüli férfikórusként könnyed stílusukkal varázsolták el a hallgatóságot. A kórust virtuóz harmonika játékával Mechler Ferenc kísérte. Igazán örömteli volt a kórusművek kedvelőinek, hogy elfogadták a meghívást és eljöttek Oroszlányba a Telki Nőikar, akiknek karnagyuk az oroszlányi születésű Halász Károly. A helyi közösséget képviselte a Wass Albert Énekkar Oroszlány, vezetőjük és karnagyuk Goór Józsefné, aki harmonikán is kísérte ezen a napon az énekkart. A házigazda, Szíjj Irma Kamarakórus, Kovács Anna karnagy vezetésével emelték a kórustalálkozó hangulatát, ahol nemcsak az általuk kiválasztott énekkari műveikkel, hanem mint vendéglátóként is szeretettel készültek a kórustagjai a sok-sok házi készítésű süteményeikkel, amelyek nemcsak küllemre, de ízvilágukkal is nagy sikert aratott a vendégek körében




