2024. december 7-én 19 órától, a IX. Oroszlányi Kulturális
Programsorozat keretében három városunkból indult énekest hallgathatnak meg azok, akik kilátogatnak a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár szabadtéri színpadához.
Stepa Erikát nem csak a városból ismerhetik, az évek során több tehetségkutatóban is feltűnt. Énekelt már partyzenekarban, és ő volt a Follow the Flow első énekesnője. Molnár Szulita a 2012-es X-Faktor műsorban a Like nevű trióval a 7. helyen végeztek. Pataki Csaba a Megasztár tehetségkutató műsor 2024-es szériájában szerepelt. Városunkban már több alkalommal is fellépett.
Stepa Erika és Pataki Csaba az idei évben a Bulizóna zenés rendezvény keretében sikeres koncertet adott intézményünkben.
Szeretettel várunk mindenkit a második adventi hétvégén!
Ízelítő az énekesek dalaiból:
Stepa Erika
Molnár Szulita
Pataki Csaba




